Panelistka

Taťána le Moigne

Ředitelka české, maďarské, rumunské a slovenské pobočky společnosti Google (Česká republika)

Taťána le Moigne řídí společnosti Google od roku 2006. V oboru informačních technologií pracuje téměř 30 let a v jejím životopise najdete firmy jako Microsoft, Abakus nebo Digital Equipment. V roce 2009 získala Taťána ocenění “Osobnost českého internetu” serveru Lupa.cz, od roku 2008 se také pravidelně umisťuje v anketě Hospodářských novin “25 nejúspěšnějších žen v České republice”. Tuto anketu rovněž dvakrát vyhrála, konkrétně v letech 2011 a 2018. Magazín Forbes ji od roku 2012 řadí mezi 50 nejvlivnějších žen v ČR a v roce 2014 jí byla udělena prestižní cena “Osobnost HR”. Taťána je aktivní i v rámci neziskového sektoru, je členkou dozorčích rad několika společností (Aspen Institute Central Europe, Odyssey, Young President Organisation), věnuje se vzdělávání v oblasti leadershipu (ELAI) i dětí (ve své vlastní společnosti 4bambini uvedla na trh čtyři deskové hry pro předškolní děti o důležitých životních hodnotách). Její almou mater je pražská Vysoká škola ekonomická, na které vystudovala obor informatika.

Agenda řečníka

10:30

 - 

12:00

12. květen

Karel Havlíček – Místopředseda vlády, ministr průmyslu a obchodu, ministr dopravy, Vláda České republiky (Česká republika)

Taťána le Moigne – Ředitelka české, maďarské, rumunské a slovenské pobočky společnosti Google (Česká republika)

Jiří Hlavenka – Podnikatel a investor v oblasti informačních technologií, radní Jihomoravského kraje pro vědu, výzkum, inovace a IT (Česká republika)

Vojtěch Petráček Rektor, České vysoké učení technické v Praze (Česká republika)

Moderátorka:

Helena Horská – Hlavní ekonomka, Raiffeisenbank (Česká republika)

Agenda moderátora

Host se neúčastní žádné události jako moderátor
Jste připraveni?

Sledujte Digitální Česko z pohodlí domova!