Panelista

Bohdan Wojnar

Člen představenstva zodpovědný za oblast HR, Škoda Auto (Česká republika)

Bohdan Wojnar vystudoval Vysokou školu chemicko-technologickou v Praze (obor Ekonomika a řízení) a rovněž v Praze absolvoval v roce 1993 mezinárodní studium na European Business School. Po studiu na vysoké škole nastoupil v roce 1983 do společnosti Kaučuk v Kralupech nad Vltavou. V roce 1985 přišel do ŠKODA AUTO, kde zastával různé pozice v ekonomické oblasti. V roce 1996 převzal ve ŠKODA AUTO vedení Controllingu. Bohdan Wojnar byl od roku 2006 členem představenstva za oblast financí ve společnosti Volkswagen Slovakia, a.s., od roku 2008 byl také členem představenstva za oblast řízení lidských zdrojů a v letech 2009-2010 byl ve Volkswagen Slovakia, a.s. členem představenstva za oblast řízení lidských zdrojů. Od 2011 do 2021 byl členem představenstva ŠKODA AUTO, a.s. zodpovědným za oblast řízení lidských zdrojů. V letech 2011-2016 byl viceprezidentem, od roku 2016 je prezidentem Sdružení automobilového průmyslu ČR a od roku 2013 zastává pozici člena představenstva Svazu průmyslu a dopravy ČR.

Agenda řečníka

13:45

 - 

15:15

13. květen

Martin Kolovratník – Poslanec Parlamentu České republiky, místopředseda Hospodářského výboru a místopředseda Správní rady Správy železnic (Česká republika)

Franciszek Sterczewski – Poslanec Sejmu Polské republiky, člen Výboru pro infrastrukturu v polském Sejmu (Polsko)

Bohdan Wojnar – Bývalý prezident Asociace automobilového průmyslu České republiky, člen představenstva Svazu průmyslu a dopravy České republiky (Česká republika)

Miroslav Svítek – Člen Vědecké rady Českého Institutu informatiky, robotiky a kybernetiky (CIIRC), emeritní děkan Fakulty dopravní ČVUT (Česká republika)

Moderátorka:

Rut Bízková – Bývalá ministryně životního prostředí České republiky, bývalá předsedkyně Technologické agentury České republiky (Česká republika)

Agenda moderátora

Host se neúčastní žádné události jako moderátor
Jste připraveni?

Sledujte Digitální Česko z pohodlí domova!