Hlavní řečník

Mykhailo Fedorov

Místopředseda vlády pro inovace, vzdělávání, vědu a technologický rozvoj, ministr pro digitální transformaci Ukrajiny, Vláda Ukrajiny (Ukrajina)

Mykhailo Fedorov se stal vicepremiérem, ministrem digitální transformace Ukrajiny, 29. srpna 2019. Je nejmladším ministrem v historii ukrajinské politiky. Vystudoval Fakultu sociologie a managementu Záporižské univerzity. Před působením ve vládě podnikal ve sféře digitálního marketingu. V prosinci 2019 byl jmenován vedoucím digitální prezidentské kampaně Volodymyra Zelenského. Mykhailo Fedorov je inovátor a vizionář. S týmem ministerstva digitální transformace je hlavním cílem učinit z Ukrajiny nejpohodlnější stát z hlediska přijímání veřejných služeb. V roce 2020 byl zahájen projekt Diia; který nyní tvoří široký ekosystém produktů: mobile app Diia; web portal Diia; Diia. Digitální Education, Diia. Business, Diia. City atd.

Agenda řečníka

10:05

 - 

10:30

24. května 2023

Mykhailo Fedorov, místopředseda vlády pro inovace, vzdělávání, vědu a technologický rozvoj; ministr pro digitální transformaci Ukrajiny, vláda Ukrajiny (Ukrajina)

Ivan Bartoš, místopředseda vlády pro digitalizaci; ministr pro místní rozvoj, Vláda ČR (Česká republika)

Karel Havlíček, místopředseda, Poslanecká sněmovna Parlamentu ČR (Česká republika)

Agenda moderátora

Host se neúčastní žádné události jako moderátor
Jste připraveni?

Sledujte Digitální Česko z pohodlí domova!