Budoucnost práce
USA

Darrell M. West je místopředseda Vládních Studií a ředitel Centra pro technologické inovace v Brookings Institution. V rámci Vládních studií předsedá také na pozici Douglas Dillon. V minulosti působil jako John Hazen White profesor politických věd a veřejné politiky a ředitel Taubmanova střediska pro veřejnou politiku na americké univerzitě Brown. Momentálně se zabývá výzkumem pracovní síly, politiky technologií, umělé inteligence a analýzy dat.

West je autorem 23 publikací mimo jiné zahrnujících: The Future of Work: Robots, AI, and Automation (Brookings, 2018); Megachange: Economic Disruption, Political Upheaval, and Social Strife in the 21 st Century (Brookings, 2016), Billionaires: Reflections on the Upper Crust (Brookings, 2014), Digital Schools (Brookings, 2012), The Next Wave: Using Digital Technology to Further Social and Political Innovation (Brookings, 2011), Brain Gain: Rethinking U.S. Immigration Policy (Brookings, 2010), Digital Medicine: Health Care in the Internet Era (Brookings, 2009), Digital Government: Technology and Public Sector Performance, (Princeton University Press, 2005) a Air Wars: Television Advertising in Election Campaigns (Congressional Quarterly Press, 2013).

Od Americké politologické asociace obdržel cenu Dona K. v kategorii nejlepší kniha o technologiích za „Digital government“ a cenu Doris Graberové v kategorii politické komunikaci za „Cross Talk“. Jeho knihy byly přeloženy do čínského, japonského a korejského jazyka a West má dále na kontě přes 150 přednášek v nejrůznějších zemí světa, a to konkrétně v Číně, Japonsku, Rusku, Mexiku, Brazílii, Německu, Holandsku, Portugalsku, Turecku, Bahrajnu, ve Spojených státech a na Tchaj-wanu. Jeho výroky byly uvedeny v předních novinách, rádiových stanicích a národních televizních sítích po celém světe.