15. ÚNORA 2018

8:30 – 9:00 Registrace
9:00 – 9:05 Úvodní slovo

Andrej Babiš Premiér, Vláda ČR (TBC)
Jan Macháček Předseda správní rady, Institut pro Politiku a Společnost

 

9:05 – 10:00 Hlavní řečníci

Věra Jourová Komisařka pro Spravedlnost, spotřebitele a rovnost žen a mužů, Evropská komise
Dita Charanzová Poslankyně, Evropský parlament, ALDE/ ANO
Hanno Pevkur Místopředseda, Parlament Estonska; Předseda, Estonská reformní strana (Estonsko)
10:00-10:15 Přestávka na kávu
10:15– 12:15 HLAVNÍ PANEL: eGovernment

Andrej Babiš Premiér, Vláda ČR (TBC)
Taavi Rõivas Místopředseda, Estonský parlament; bývalý Premiér (Estonsko)
Vladimír Dzurilla Generální ředitel, Centrum sdílených služeb
Krzysztof Szubert Státní tajemník, Ministerstvo pro digitální záležitosti (Polsko) (TBC)
Moderátor: Jan Klesla Komentátor, Lidové noviny
12:15– 13:00 Přestávka na oběd
PARALELNÍ PANELY
13:00 – 14:30 PANEL A: Bezhotovostní společnost bez překážek

Tomáš Salomon Generální ředitel a předseda představenstva, Česká spořitelna
Lenka Dupáková Náměstkyně ministra, Ministerstvo financí ČR
Sasha Krstic Vedoucí v severských a baltických zemích, Mastercard (Švédsko)
Vojtěch Benda Člen bankovní rady, Česká národní banka
 Moderátor: Maria Staszkiewicz  Výkonná ředitelka, Česká fintech asociace

 

13:00 – 14:30 PANEL B: eHealth

Adam Vojtěch Ministr zdravotnictví, Vláda ČR
Hans Erik Henriksen Výkonný ředitel, Healthcare Denmark (Dánsko)
Miklós Szócska Ředitel, HSMTC (Maďarsko)
Jan Petřík Ředitel, Institut pro podporu elektronizace zdravotnictví
Moderátor: Miloš Táborský Předseda, Česká kardiologická společnost
14:30 – 14:45 Přestávka na kávu
14:45 – 16:15 PANEL C: Vzdělávání pro 21. století

Milena Jabůrková Viceprezidentka, Svaz průmyslu a dopravy ČR
Pavel Kysilka Zakladatel, 6D Academy; bývalý Viceguvernér ČNB
Einat Paz Vedoucí analytického týmu, Ministerstvo školství (Izrael)
Jan Gulliksen Viceprezident pro digitalizaci, profesor v oblasti Interakcí člověka s počítačem, Královský technologický institut (Švédsko)
Moderátor: Martina Dlabajová  Poslankyně, Evropský parlament, ALDE/ ANO
14:45 – 16:15 PANEL D: Internet pro všechny

KyuBok Lee Viceprezident, Korea Electronics Technology (Korea)
Václav Nebeský Náměstek, Ministerstvo pro místní rozvoj
Jaromír Novák Předseda Rady, ČTÚ
Martin Dvořák Viceprezident, Výbor nezávislého ICT průmyslu
Mateusz Litewski Manažer, Strední a Východní Evropa, Uber (Polsko)
Moderátor: Ondřej Malý Koordinátor digitální agendy, Úřad vlády ČR

 

16:15 – 17:00 Networking s čiší vína